Reisibussid sõitudeks Eestis, Euroopas ja Venemaal

Täna on meie masinapargis kaheksa kaasaegset bussi. Lisaks juba mainitud bussidele oleme valmis Teid teenindama meie koostööpartnerite bussidega.

Teostame tellimusvedusid ning oleme koostööpartneriks ettevõttele ja omavalitsustele, kes ostavad meil igapäevast töötajate. liinivedu ja koolilaste transporti. Opereerime liinivedu Eesti sisesestel kaugliinidel 306, 307, 309 Rakvere-Tallinn-Rakvere suunal.

Meie reisibusside kodud asuvad Tallinnas, Kuusalus, Rakveres ja Loksal. Oleme valmis sõitma Teie soovil nii Eestis, kui mujal maailmas.

Meie bussijuhtidel on olemas Venemaa viisad ja läbitud hulgaliselt sõidukilomeetreid paljudes riikides. Kõige enam oleme kliente sõidutanud Eestis, Venemaal, Baltikumis, Skandinaavias, Euroopa, Valgevenes ja Ukrainas. Oleme alati  avatud uutele väljakutsetele!

„Kiirabi“

Kui vajate kiiresti asendusbussi või on juhtunud midagi ettenägematut, siis Tulisilm OÜ koos oma koostööpartneritega on valmis Teid abistama Eestis, Baltikumis, Skandinaavias, Euroopas ja Venemaal – meie leiame Teile sobiva bussi teekonna jätkamiseks!

Tel 24h: +372 6 888 080 / mob +372 56 833 993 info@tulisilm.eu