Kaks legendi

Rock Café kontserdisarja “Kaks legendi” teine kontsert leiab aset 22. aprillil, kus lavale astub eesti rokkmuusika lipulaev Ultima Thule ja kitarriansambel Jäääär. Tõotab tulla üks mõnus kevadine kontsert kõigile hea muusika austajatele.

Selle aasta alguses 25. aastaseks saanud Jäääär on kirjutanud ennast eestlaste südametesse mitmeteistkümne stuudio-albumiga. Kindlasti pole kellegi jaoks võõrad lood nagu: “Vala veini”, “Jäljed” või “Viimane tramm”. Lood elust enesest, saateks virtuooslik kitarrimäng ning lugude vahele maitsekas nali, on saanud Jääääre kaubamärgiks. Pärast 25. aastat laval ei näita Jäääär väsimusemärke, küll on, aga aastatega kogunenud küpsust ja lugusid mida esitada

Õhtut jätkab eesti rokkmuusika üks alustalasid – Ultima Thule. Järgmisel aastal oma 30. sünnipäeva tähistav Ultima Thule alustas tegevust juba 1987. aastal ning sai tuntuks kui sõnumiga bänd, mille peent lingvistilist poolt kaunistab professionaalselt väljamängitud muusika. Ultima Thule muusika on käinud käsikäes laulva revolutsiooniga ja nii mõnestki loost on saanud mitteametlik hümn. Kuulajad mäletavad kindlasti lugusid “Liivimaa pastoraal” või “ Lennelda priiks”.

Head rokki ja mahedat kitarrimuusikat, saab kuulda juba 22. aprillil Tallinnas, Rock Cafes.

Piletid saadaval Piletilevi eelmüügis 12 euroga ja kohapeal 15 euroga.

Uksed kell 20.00

Sissepääs 18+

Lisainfo:
http://www.rockcafe.ee/