See, kes liiga kaua virmalisi vaatab, läheb segi. 
Saamide legend

Lapimaa sügis on väga kaunis ja värvirikas. Pildigaleriid vaata siitLoodus on imekaunis, küünlasarnased sihvakad kuused sirutuvad taeva poole, kuldkollased kased ning punaseks värvunud taimed muudavad Lapimaa sügise eriliseks.

Matkame tundrutes ning metsades, seikleme mägedel ja orgudes. Retk sobib suurepäraselt nii matkasellidele kui loodus- ja fotohuvilistele. Nelja täispäevaga kohapeal jäävad meie teele: Konttaineni mägi, Oulanka jõekärestik, Karhun- Kierros looduspark, Jyrävä kärestik, Kiutaköngase kanjon,  Riisitunturi. Retked ei vaja erivarustust. Kes soovib, võib käimiskepid kaasa võtta.

Külastame ka Oulanka looduskeskust. Suur tõenäosus on näha põhjala uhkust – virmalisi, septembrikuu pimedad ööd on selleks nähtuseks soodsad. Õhtud sisustame sauna ja pildivaatlusprogrammiga.

Matkadel saadab Ene Norak

Reisiks on kõigi mugavustega buss, millega sõidame esimesel päeval läbi Soome – Lapimaale, kuni oleme jõudnud polaarjoone lähistele Kuusamosse. Bussis kuumaveeaparaat, TV, CD/DVD.

Ööbimine mõnusates 10- kohalisestes loodusmajakestes (mökkid) Ruka suusakeskuse lähedal. Majades on saun, avar saal ja köök. Lisaks on majades pesumasin, riietekuivatuskapp, kamin, TV, WC, dush, põrandaküte.

Söögikordadeks jagame välja toidukraami, mida majakestes üheskoos valmistame.

Kogunemine 18. septembril  6.30 Tallinnas, A- terminalis. Tagasi Tallinnas oleme 23 septembril kell 22.30,  A- terminalis.

Hind: 390 €

Hinnas sisalduvad

  • Laevapiletid.
  • Bussisõit.
  • Kohapeal söök 3X päevas.
  • Majutus.
  • Saun.
  • Matkajuht.
  • Hannu Hautala keskuse külastamine.

NB! Kui reisijaga on kaasas 1 laps (vanuses 6-16) siis hind lapsele 50% täissummast, kui reisib 2 vanemat, siis hind lapsele (6-16a.) tasuta. Muud variandid kokkuleppel!

Hinna sisse ei kuulu kindlustus.

Täiendav info registreerunutele. Registreerimiseks vajalikud: nimi, sünniaeg, kontakttelefon ja e-posti aadress ning broneerimistasu 50 eur tasumine Loodusretked kontole. Kogu summa maksta kuni 15. august 2018.

Loodusretked OÜ  a/a EE961010220074261014, selgitusse märkida “Lapimaa 2018 sügis” ja osaleja nimi.

Info ja registreerimine ene.norak@gmail.com  ning kindlustus: Kersti  +372 51 29 777, kersti@loodusretked.ee

Loe siit: Reisitingimused 2018

Allikas: http://www.loodusretked.ee/sugis-lapimaal/